Відгуки про компанію Смак Греції
- Алексей Н.
- Коментар продавця
Дякуємо, що вибрали наш магазин. Завжди раді вам!
- Коментар продавця
- Валентина С.
Завжди якісні продукти з сонячної Греції. Обожнюю цей магазин. Асортимент і обслуговування, як завжди, на найвищому рівні. Дякую за атмосферу і смакоту ❤️
- Коментар продавця
Дуже приємно читати такі теплі слова. Вони надихають та підтримують! Дякуємо вам! Атмосфера теплої, гостинної Греції завжди чекає вас в магазині Грека!
- Коментар продавця
- Алексей С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все добре, товар був у наявності, обслуговання якісне.
- Коментар продавця
Дякуємо, Олексію! Раді, що вам у нас сподобалося!
- Коментар продавця
- александр е.
- Коментар продавця
Олександре, дякуємо, що вибрали наш магазин і за високу оцінку нашої роботи.
- Коментар продавця
- Покупець
Гарний магазин з якісними товарами та чудовим обслуговуванням! Рекомендую!!!
- Коментар продавця
Дякуємо за добрі слова! Завжди раді вам!
- Коментар продавця
- Алексей С.
Все дуже добре, буду звертатися знову!
- Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Завжди раді вам!
- Коментар продавця
- Валентина С.

